Parafia Św. Jerzego w RydułtowachParafia Św. Jerzego w Rydułtowach

Transmisja na żywo
Parafia pw. Św. Jerzego Parafia pw. Św. Jerzego Parafia pw. Św. Jerzego Parafia pw. Św. Jerzego Parafia pw. Św. Jerzego
pon. i czw.: 8.00-10.00
17.00-19.00
wt. i śr.: 17.00-19.00
Kancelaria parafialna
Góra św. Anny 2019
Najnowsza galeria

Ogłoszenia

Informacje dla kandydatów do bierzmowania 2020

 

GRUPA 1 Animatorka EWA WAJNER
Domek Maryi - 23.10.2019 o godz. 18:00

Augustyniak Zuzanna
Graczkowska Paulina
Stolarek Emilia
Matuszek Kinga
Korzun Yurii
Bodziony Karol
Ziółkowski Jakub

GRUPA 2 Animatorzy DOROTA I TOMASZ MIKOŁASEK
Domek Maryi - 29.10.2019 po Mszy wieczornej
 

Chwoła Marta
Kolar Maria
Wochnik Lilianna
Mika Julia
Magiera Kordian
Bojdoł Igor
Chlebowski Lech
Pluta Aleksander

GRUPA 3 Animatorzy ILONA I ZBIGNIEW SZUREK
? - ?
 

Herok Wiktoria
Kożuch Emilia
Zwierkowska Paulina
Piela Nicole
Matuszek Szymon
Bolisęga Bartosz
Gadomski Jarosław
Wengierski Kacper

GRUPA 4 Animatorka PATRYCJA HAJDUCZEK
Domek Maryi - 24.10.2019 o godz. 19:00
 

Kachel Milena
Marcinek Julia
Czekała Vanessa
Samborska Oliwia
Mika Łukasz
Graniczka Igor
Kodura Krzysztof

GRUPA 5 Animatorzy ROBERT BUGLA i SZYMON RYSZKA
Kaplica Domek Maryi - 22.10.2019  po Mszy wieczornej
 

Lenard Agata
Mazelanik Wiktoria
Jaworek Marta
Sobik Oliwia
Piela Marek
Hoszycki Maksymilian
Kodura Mateusz
Wojak Michał

GRUPA 6  Animatorka ZUZANNA RYŚ
Domek Maryi - 26.10.2019 o godz. 17:00
 

Pawłowicz Aleksandra
Nowak Sandra
Knapczyk Julia
Staniek Emilia
Piela Szymon
Jankowski Jakub
Koźlik Olivier

GRUPA 7 Animator KLAUDIUSZ HAJDUCZEK
Domek Maryi - 22.10.2019 po Mszy wieczornej
 

Salawa Milena
Pieczka Martyna
Łączka Martyna
Sztorc Amelia
Żaczek Tomasz
Kalawski Robert
Krakowczyk Maksymilian

GRUPA 8 Animator RAFAŁ BIZOŃ
? - ?
 

Bulenda Julia
Pietroniec Kamila
Malgrab Nadia
Ziembicka Anita
Żymełka Kacper
Pilny Paweł
Cichoń Aleksander
Miłek Sebastian

GRUPA 9 Animator ROBERT TKOCZ
Domek Maryi - 26.10.2019 o godz. 16:00
 

Dronszczyk Patrycja
Pośpiech Dominika
Malina Martyna
Jakimczyk Olaf
Mendycki Mateusz
Świtała Mateusz
Nielaba Jakub

GRUPA 10 Ks. WOJCIECH SZTAMBEREK
Domek Maryi - 21.10.2019 po Mszy wieczornej
 

OSOBY SPOZA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NR 1 i 4

 

Polecamy

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...